breadcrumbs_revolution_theme


ГАРАНТІЯ НА ШИНИ ТА ДИСКИ


Інтернет-магазин metrader.com.ua пропонує товар кращої якості.


Перед тим, як забрати товар на складі транспортної компанії або у кур'єра ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте комплектацію і відповідність Вашого замовлення (кількість, розмір шин і дисків). Всі претензії по комплектації приймаються до моменту отримання товару на складі транспортної компанії або кур'єра. Також просимо перевірити товар на наявність пошкоджень після транспортування транспортною компанією. Важливо пам'ятати, монтаж шин і дисків позбавляє обох товарного вигляду і вважається використаним товаром, через що змонтовані диски і шини не можна повернути або замінити, як новий товар.


Перед установкою шин на диски ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно приміряти (НЕ прикручуючи болтами / гайками) диск на передню і задню ступицю (крім випадку з разніширокими дисками, де передні і задні різних розмірів). Приміряйте диски акуратно, щоб не пошкодити лакофарбове покриття диска і перед тим, як прокручувати диск на ступиці, візуально переконайтеся, що диск повністю прилягає та інші елементи гальмівної системи або підвіски не зачіпають / впираються в диск! Тільки після того, як Ви переконалися, що диск підходить за своїми параметрами на передній і задній осях, можете приступати до бортування шин.


Повернути або обміняти товари придбані в інтернет магазині metrader.com.ua можна протягом 14 днів з моменту отримання товару. Товар не повинен мати механічних пошкоджень і не повинно бути слідів монтажу. Для дисків важливо зберегти упаковку (коробку), в якій Ви їх отримували.


 Якщо шини або диски втратили свій товарний вигляд, тоді гарантія на них не поширюється, обмін і повернення неможливе.


 Доставку товару оплачує покупець, в тому числі на сервісний торговий центр, якщо не вказано інше.


Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, грошові кошти будуть повернуті Вам на картковий рахунок або р/р, після отримання нами повернутого товару, протягом 2-х робочих днів.


Товарно-транспортна накладна - це гарантійний талон.


УВАГА !!! Якщо шина або диск був встановлений на автомобіль, то незалежно від пробігу, заміна можлива тільки у разі визнання того факту, що дефект виник з вини заводу-виробника